Продукція > VISHAY DALE > CA000218R00KS73
CA000218R00KS73
CA000218R00KS73 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 18 OHM 2W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 18ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000218R00KS73 CA000218R00KS73 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 18ohms 10%