Продукція > VISHAY / DALE > CA00021R500KR18
CA00021R500KR18
CA00021R500KR18 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 1.5ohms 10%
на замовлення 265 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00021R500KR18 CA00021R500KR18 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 1.5 OHM 2W 10% AXIAL