Продукція > VISHAY / DALE > CA000227R00KB14
CA000227R00KB14
CA000227R00KB14 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 27ohms 10%
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000227R00KB14 CA000227R00KB14 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 27 OHM 2W 10% AXIAL