Продукція > VISHAY / DALE > CA00022R000JR18
CA00022R000JR18
CA00022R000JR18 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 2ohms 5%
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00022R000JR18 CA00022R000JR18 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 2 OHM 2W 5% AXIAL