Продукція > VISHAY / DALE > CA00022R200JR05
CA00022R200JR05
CA00022R200JR05 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 2.2ohms 5%
на замовлення 131 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00022R200JR05 CA00022R200JR05 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL