Продукція > VISHAY / DALE > CA00022R700JE70
CA00022R700JE70
CA00022R700JE70 Vishay / Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2.7ohms 5% 2watts
на замовлення 816 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00022R700JE70 CA00022R700JE70 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 2.7 OHM 2W 5% AXIAL