Продукція > VISHAY / DALE > CA00022R700JS70
CA00022R700JS70
CA00022R700JS70 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 2.7ohms 5%
на замовлення 970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00022R700JS70 CA00022R700JS70 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 2.7 OHM 2W 5% AXIAL