Продукція > VISHAY DALE > CA00022R700JS73
CA00022R700JS73
CA00022R700JS73 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 2.7 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 2.7ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00022R700JS73 CA00022R700JS73 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 2.7ohms 5%