Продукція > VISHAY / DALE > CA000230R00KS44
CA000230R00KS44
CA000230R00KS44 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 30ohms 10%
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000230R00KS44 CA000230R00KS44 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 30 OHM 2W 10% AXIAL