Продукція > VISHAY DALE > CA0002330R0KR05
CA0002330R0KR05
CA0002330R0KR05 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 330 OHM 2W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 330ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0002330R0KR05 CA0002330R0KR05 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 330ohms 10%