Продукція > VISHAY DALE > CA000233R00KB14
CA000233R00KB14
CA000233R00KB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 33 OHM 2W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 33ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000233R00KB14 CA000233R00KB14 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 33ohms 10%