Продукція > VISHAY / DALE > CA000239R00JS73
CA000239R00JS73
CA000239R00JS73 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 39ohms 5%
на замовлення 229 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000239R00JS73 CA000239R00JS73 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 39 OHM 2W 5% AXIAL