Продукція > VISHAY / DALE > CA00023R300JS73
CA00023R300JS73
CA00023R300JS73 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 3.3ohms 5%
на замовлення 261 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00023R300JS73 CA00023R300JS73 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 3.3 OHM 2W 5% AXIAL