Продукція > VISHAY DALE > CA0002470R0KB14
CA0002470R0KB14
CA0002470R0KB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 470 OHM 2W 10% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 470ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0002470R0KB14 CA0002470R0KB14 Виробник : Vishay / Dale ca.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 470ohms 10%