Продукція > VISHAY / DALE > CA0002470R0KS73
CA0002470R0KS73
CA0002470R0KS73 Vishay / Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 470ohms 10%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0002470R0KS73 CA0002470R0KS73 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 470 OHM 2W 10% AXIAL