Продукція > VISHAY DALE > CA000247R00JB14
CA000247R00JB14
CA000247R00JB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 47 OHM 2W 5% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 47ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000247R00JB14 CA000247R00JB14 Виробник : Vishay / Dale ca.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 47ohms 5%