Продукція > VISHAY DALE > CA00024R700JB14
CA00024R700JB14
CA00024R700JB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 4.7ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00024R700JB14 CA00024R700JB14 Виробник : Vishay / Dale ca.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 4.7ohms 5%