Продукція > VISHAY DALE > CA00024R700JS73
CA00024R700JS73
CA00024R700JS73 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 4.7ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00024R700JS73 CA00024R700JS73 Виробник : Vishay / Dale cahv.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 4.7ohms 5%