Продукція > VISHAY DALE > CA00024R700KB14
CA00024R700KB14
CA00024R700KB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 4.7 OHM 2W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 4.7ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00024R700KB14 CA00024R700KB14 Виробник : Vishay / Dale ca.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 4.7ohms 10%