Продукція > VISHAY DALE > CA00024R700KS73
CA00024R700KS73
CA00024R700KS73 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 4.7 OHM 2W 10% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 4.7ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00024R700KS73 CA00024R700KS73 Виробник : Vishay / Dale cahv.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 4.7ohms 10%