Продукція > VISHAY / DALE > CA000250R00JS73
CA000250R00JS73
CA000250R00JS73 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 50ohms 5%
на замовлення 378 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000250R00JS73 CA000250R00JS73 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 50 OHM 2W 5% AXIAL