Продукція > VISHAY / DALE > CA000255R00KS73
CA000255R00KS73
CA000255R00KS73 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 55ohms 10%
на замовлення 401 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000255R00KS73 CA000255R00KS73 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 55 OHM 2W 10% AXIAL