Продукція > VISHAY / DALE > CA0002560R0JR36
CA0002560R0JR36
CA0002560R0JR36 Vishay / Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 560ohms 5%
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0002560R0JR36 CA0002560R0JR36 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 560 OHM 2W 5% AXIAL