Продукція > VISHAY / DALE > CA00026R800JE14
CA00026R800JE14
CA00026R800JE14 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 6.8ohms 5% 2watts
на замовлення 227 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA00026R800JE14 CA00026R800JE14 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 6.8 OHM 2W 5% AXIAL