Продукція > VISHAY / DALE > CA0002R2700JS73
CA0002R2700JS73
CA0002R2700JS73 Vishay / Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 0.27ohms 5%
на замовлення 246 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0002R2700JS73 CA0002R2700JS73 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 0.27 OHM 2W 5% AXIAL