Продукція > VISHAY / DALE > CA0002R3300JR05
CA0002R3300JR05
CA0002R3300JR05 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 0.33ohms 5%
на замовлення 109 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0002R3300JR05 CA0002R3300JR05 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 0.33 OHM 2W 5% AXIAL