Продукція > VISHAY DALE > CA0002R4700KR05
CA0002R4700KR05
CA0002R4700KR05 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.47 OHM 2W 10% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 0.47ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0002R4700KR05 CA0002R4700KR05 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 0.47ohms 10%