Продукція > VISHAY / DALE > CA0002R4700KS73
CA0002R4700KS73
CA0002R4700KS73 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 0.47ohms 10%
на замовлення 704 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0002R4700KS73 CA0002R4700KS73 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 0.47 OHM 2W 10% AXIAL