Продукція > ITT > CA06COM-F22-14P
CA06COM-F22-14P
CA06COM-F22-14P ITT
itt-cannon-ca-com-catalog.pdf
Виробник: ITT
Conn Circular PIN 19 POS Solder Cup ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRCULAR, Features: Backshell, Coupling Nut, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-14, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy and Zinc Die Cast, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-5015.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
CA06COM-F22-14P Виробник : ITT Cannon, LLC CA-COM_Cat.pdf Description: CIRCULAR
Features: Backshell, Coupling Nut
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-14
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C