CA1-DC12V-N
246800
Код товару: 163835
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA1-DC12V-N CA1-DC12V-N Виробник : Panasonic Electric Works 246800 Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Plug In
Coil Current: 150 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 15VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Кількість Ціна
CA1-DC12V-N CA1-DC12V-N Виробник : Panasonic ds_61201_en_ca.pdf Power Relay 12VDC 100A SPDT(21.5x17.4x37)mm
на замовлення 25 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CA1-DC12V-N CA1-DC12V-N Виробник : Panasonic Industrial Devices 246800 Automotive Relays RELAY AUTO 12VDC 1.8MW SCREW MNT
на замовлення 146 шт:
CA1-DC12V-N CA1-DC12V-N Виробник : PANASONIC 2245187.pdf Description: PANASONIC - CA1-DC12V-N - Kfz-Relais, 12 VDC, 20 A, SPDT, Panelmontage, Steckbar, CA Series
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Steckbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 20A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 80ohm
euEccn: NLR
Relaismontage: Panelmontage
DC-Kontaktspannung, nom.: 12V
Produktpalette: CA Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
SVHC: To Be Advised
на замовлення 11 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 25 шт:
CA1-DC12V-N Виробник : NAIS 246800 07+
товару немає в наявності