CA1a-12V-A-5
CA1a-12V-A-5 Panasonic Electric Works
246800
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Plug In
Coil Current: 150 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 1415 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - CA1A-12V-A-5 - Kfz-Relais, 12 VDC, 30 A, SPST-NO, Halterung, Steckbar, CA Series, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Steckbar, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 30A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 80ohm, euEccn: NLR, Relaismontage: Halterung, DC-Kontaktspannung, nom.: 12V, Produktpalette: CA Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
CA1A-12V-A-5 CA1A-12V-A-5 Виробник : PANASONIC 1809327.pdf Description: PANASONIC - CA1A-12V-A-5 - Kfz-Relais, 12 VDC, 30 A, SPST-NO, Halterung, Steckbar, CA Series
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Steckbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 80ohm
euEccn: NLR
Relaismontage: Halterung
DC-Kontaktspannung, nom.: 12V
Produktpalette: CA Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC