Продукція > ITT > CA3100E22-19SXB-01
CA3100E22-19SXB-01
CA3100E22-19SXB-01 ITT
frf-fra.pdf
Виробник: ITT
Conn Circular SKT 14 POS Crimp ST Wall Mount 14 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRCULAR, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Shielded, Number of Positions: 14, Orientation: X, Shell Size - Insert: 22-19, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-5015.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Shielded
Number of Positions: 14
Orientation: X
Shell Size - Insert: 22-19
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C