Продукція > VISHAY / DALE > CA40501R000JS73
CA40501R000JS73
CA40501R000JS73 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 1ohms 5%
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA40501R000JS73 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 1 OHM 2W 5% AXIAL