Продукція > VISHAY DALE > CA405022R00JB14
CA405022R00JB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 22 OHM 2W 5% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 22ohms 5%.
Інші пропозиції CA405022R00JB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA405022R00JB14 CA405022R00JB14 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 22ohms 5%