Продукція > VISHAY DALE > CA40503R000KR05
CA40503R000KR05 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 3 OHM 2W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 3ohms 10%.
Інші пропозиції CA40503R000KR05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA40503R000KR05 CA40503R000KR05 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 3ohms 10%