Продукція > VISHAY / DALE > CA4050R4700JS73
CA4050R4700JS73
CA4050R4700JS73 Vishay / Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 0.47ohms 5%
на замовлення 186 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA4050R4700JS73 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL