Продукція > VISHAY / DALE > CA4060140R0JS73
CA4060140R0JS73
CA4060140R0JS73 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2.4watts 140ohms 5%
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA4060140R0JS73 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 140 OHM 2.4W 5% AXIAL