Продукція > VISHAY DALE > CA406027R00JS73
CA406027R00JS73 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 27 OHM 2.4W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2.4watts 27ohms 5%.
Інші пропозиції CA406027R00JS73
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA406027R00JS73 CA406027R00JS73 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2.4watts 27ohms 5%