Продукція > VISHAY / DALE > CA406067R00JS73
CA406067R00JS73
CA406067R00JS73 Vishay / Dale
ca-1901069.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2.4watts 67ohms 5%
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA406067R00JS73 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 67 OHM 2.4W 5% AXIAL