Продукція > VISHAY DALE > CA4080150R0JB14
CA4080150R0JB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 150 OHM 3.2W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 3.2watts 150ohms 5%.
Інші пропозиції CA4080150R0JB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA4080150R0JB14 CA4080150R0JB14 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 3.2watts 150ohms 5%