CA42106K025AB PASSIVE TECH
Виробник: PASSIVE TECH
Tantalum capacitor; dipped; 10uF; 25V; 5.5x9.5mm; 10%; r=2,5mm; bulk; operating temperature: -55°C ~125°C Tantalum capacitor; dipped; 10uF  KT 10/25
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2010 шт:
Написати відгук
Tantalum capacitor; dipped; 10uF; 25V; 5.5x9.5mm; 10%; r=2,5mm; bulk; operating temperature: -55°C ~125°C Tantalum capacitor; dipped; 10uF  KT 10/25, кількість в упаковці: 100 шт.