Продукція > VISHAY DALE > CA5055680R0KR05
CA5055680R0KR05 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 680 OHM 2.75W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2.75watt 680ohm 10%.
Інші пропозиції CA5055680R0KR05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA5055680R0KR05 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2.75watt 680ohm 10%