Продукція > VISHAY / DALE > CA506010R00KE14
CA506010R00KE14
CA506010R00KE14 Vishay / Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 10ohms 10% 3watts
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA506010R00KE14 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 10 OHM 3W 10% AXIAL