Продукція > VISHAY DALE > CA510010R00KS73
CA510010R00KS73 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10 OHM 5W 10% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 10ohms 10%.
Інші пропозиції CA510010R00KS73
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA510010R00KS73 CA510010R00KS73 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 10ohms 10%