Продукція > VISHAY DALE > CA51001K200KB14
CA51001K200KB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1.2K OHM 5W 10% AXIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 1.2Kohms 10%.
Інші пропозиції CA51001K200KB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA51001K200KB14 CA51001K200KB14 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 1.2Kohms 10%