Продукція > VISHAY / DALE > CA51001K200KS73
CA51001K200KS73
CA51001K200KS73 Vishay / Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 1.2Kohms 10%
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA51001K200KS73 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 1.2K OHM 5W 10% AXIAL