Продукція > VISHAY / DALE > CA51002K200JB14
CA51002K200JB14
CA51002K200JB14 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 2.2Kohms 5%
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA51002K200JB14 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 2.2K OHM 5W 5% AXIAL