Продукція > VISHAY DALE > CA510030R00JB14
CA510030R00JB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 30 OHM 5W 5% AXIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 30ohms 5%.
Інші пропозиції CA510030R00JB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA510030R00JB14 CA510030R00JB14 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 30ohms 5%