Продукція > VISHAY DALE > CA510039R00KS73
CA510039R00KS73 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 39 OHM 5W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 39ohms 10%.
Інші пропозиції CA510039R00KS73
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA510039R00KS73 CA510039R00KS73 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 39ohms 10%