Продукція > VISHAY DALE > CA51003R000KS73
CA51003R000KS73 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 3 OHM 5W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 3ohms 10%.
Інші пропозиції CA51003R000KS73
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA51003R000KS73 CA51003R000KS73 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 3ohms 10%